Potřebujete poradit?
s DPH

Doprava

Snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc a proto používame několik možností doprav. Tyto možnosi si můžete zvolit v přímo v košíku. Pokud tam neni Vámi preferovaná doprava, můžete nás kdykoli kontaktovat a rádi Vám pomůžeme. 

Doručení v rámci EU. 
Doručování v rámci EU je zajišťováno zásilkovými službami. Spolupracujeme s našimi partnery PPL, UPS, DSV (paletová doprava), Toptrans (paletová doprava).

Také nabízíme možnost osobního vyzvednutí, použití Vaši vlastní dopravy nebo Vámi vybraného dopravce (TNT, DHL, FedEx,...).

Cena a čas doručení závisí na zemi určení, jestli je to balík nebo paleta a hmotnosti.

Krajiny Česká Republika, Slovenská Republika, Maďarsko, Polsko: 
Maximální hmotnost 1 balíku: 25 Kg
Paletová doprava: Ano
Dobírka: Ano

Při objednávce do 11:00 Vám můžeme odeslat objednávku ještě tentýž den s doručením následující den. Pro objednávku s hmotnosti nad 75 Kg (3 balíky maximálně, záleží taky od typu dílu) je nutné objednávku poslat paletovou dopravou.

Ostatní krajiny EU:

Maximální hmotnost balíku: 30 Kg
Paletová doprava: Ano

Dobírka: Ne  

 

Při objednávce do 13:00 Vám můžeme odeslat objednávku ještě tentýž den. Doručení záleží od typu dopravy (balík nebo paleta), vybrané rychlosti dodání (ekonomické nebo expresní) a krajiny doručení. Pro objednávce s hmotnosti nad 60 Kg (2-3 balíky maximálně, záleží taky od typu dílu) je nutné objednávku poslat paletovou dopravou.

Doručení mimo EU. 
Dopravu s Vámi prokonzultujeme individuálně.