O nás

Společnost ACRO GROUP s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku již v roce 2000. Neskromně tedy můžeme říci, že jsme firma, která během svého působení posbírala již mnoho zkušeností a v oboru prodeje náhradních dílů je velice stabilní.

Naší největší devizou je kvalitní mladý a dynamický tým, připravený řešit požadavky svých klientů. Nezáleží na tom, zda je klient velká společnost či koncový zákazník, ochotně čelíme všem výzvám a společnými silami se vždy snažíme dospět k vytyčenému cíli. Garantujeme kvalitu jak námi prodaných produktů, tak poskytnutých služeb. Mluvíme pěti světovými jazyky.

Naší hlavní činností je prodej náhradních dílů a motorových součástí. Jsme hrdým autorizovaným dealerem značky MAHLE (aftermarket). Umíme poskytnout příznivé ceny na originální náhradní díly značek WABCO (celý sortiment), IVECO (motorové díly) a také na díly vhodné do motorů DEUTZ, CUMMINS, PERKINS a TATRA. Prohlédněte si náš internetový obchod a naleznete různé univerzální zboží a mnoho dalšího. Rádi přijmeme Vaši poptávku a na jejím základě s Vámi zkonzultujeme cenu a termín dodání v případě objednání. Nepřetržitě pracujeme na rozšiřování našeho sortimentu, abychom svým zákazníkům mohli poskytnout co nejširší spektrum produktů.

Společnost má sídlo i sklad na Praze 10, tudíž dodání náhradních dílů, které máme skladem je přepravní společností obvykle uskutečněno do druhého dne od objednání.

Těšíme se na spolupráci!

Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky týkající se naší nabídky, neváhejte kontaktovat naši Zákaznickou podporu. Rádi Vám poradíme.
+420 777 988 689